jen tak

Fuck that shit!!!

17. února 2012 v 23:30 | BePerfect
Tak jsem kráva?! Vysvětlí mi někdo, proč jsem se 2 hodiny připravovala?!

..Už vím. Protože to tak dělám vždycky. Vždycky se chystám na nějakou akci strašně dlouho, i když jde třeba o akci, na kterou se mi nechce..a tahle byla jedna z nich. Už půl hodiny jsem doma, totálně znechucená a -nebudu lhát- trošičku opilá. Ale hlavně strašně naštvaná!!

Váš nejoblíbenější bílý jogurt?

6. února 2012 v 16:32 | BePerfect
Od malička miluju jogurty. Mohla bych je jíst opravdu pořád! Joo, jogurt je mé nejoblíbenější jídlo. Nedokážu si ani trochu představit, že bych měla alergii na laktózu..avšak teď, když se snažím jíst zdravě, jsem vyřadila ochucené jogurty, dám si je jen zřídkakdy. Kupuji si bílé jogurty, některé jsou chutné jen tak, samotné, některým musím ke správné chuti dopomoci (med, cornflakes, oříšky, sušené ovoce..) Mám nějaké své favority, ale který mi opravdu nechutná je Hollandia (samozřejmě jeden z nejzdravějších :D) a moc nemusím jogurty řeckého typu.


Joya sojagurt
Sójový jogurt jsem ochutnala teprve nedávno a okamžitě jsem si jej zamilovala! Tenhle je od rakouské firmy Joya a jedná se o 100% rostlinnou alternativu mléčného jogurtu. Neobsahuje laktózu, takže je vhodný i pro alergiky. Chápu, že někomu nemusí zachutnat, mě zaujal od prvního okamžiku.
Jeho cena se běžně pohybuje kolem 17-22 Kč, já jej však kupuji v jednom malém obchůdku, kde stojí 13Kč :D


Zott bílý jogurt
Pro mě jednička mezi obyčejnými bílými jogurty. Je opravdu VELMI chutný, ale nejspíše to bude velkým podílem smetany - není to zrovna nejdietnější jogurt. Nepatří mezi kvalitní jogurty, já si jej však nedokážu odpustit O:) Cena kolem 12Kč

Dále mám ráda Choceňský jogurt, Activii a Milblu. Vím, že mé oblíbené jogurty nejsou zrovna nejzdravější/nejdietnější/neprospěšnější, ale já si moc nepotrpím na 'light' kyselé jogurty, ty patří mezi ty, které si musím vylepšovat :) Jaké jsou vaše nej?

BePerfect

I'm just a kid! :D

17. ledna 2012 v 14:22 | BePerfect
Holky holky holky!!!! Je to týden a já mám kilo dole..mé první shozené kilo :D A to mám krámy (:D) a vážila jsem se po obědě! Yes!
S neskutečnou láskou jsem zaškrtla to odporné číslo 69 ♥

Mimochodem, dneska mi nasadili spodní rovnátka. Nedá se s tím jíst, dává mi zabrat si na ně zvyknout :( Takže asi zase tekutá strava..

Večer se ještě ozvu s jídelníčkem :-*

Dreams become reality.

4. ledna 2011 v 22:37 | BePerfect

Nechci skončit jako anorektička/bulimička. Nechci slýchat, že vzhledem ke své výšce mám fajn postavu. (navíc slovo "fajn" je dost nedostačující)
Můj jediný cíl - radikálně zhubnout.
Netvrdím, že hned, nic nejde hned, ale ano, zhubnout, a to radikálně.

Potřebuji něčí podporu. Tu nezískám u svých blízkých, ani psaním jídelníčku do deníčku. Proto jsem tady.
BePerfect

 
 

Reklama